Зимова Kолекція 2022-2023

діти
руки на зимовій куртці

Зустрічайте нову колекцію зимового верхнього одягу від BEMBI сезону 2022-2023!

Зима - час для веселощів і рухливих ігор на вулиці! Правильно підібраний одяг для дітей має величезне значення. Наша ціль – тепло та зручно одягти діток у будь-яку пору року.

КУПИТИ

Важливі для батьків критерії, яких ми дотримуємось при створенні лінійки дитячого верхнього одягу:

 • Гіпоалергенні матеріали

  Для пошиття виробів використовуються матеріали, які пройшли тестування на гіпоалергенність та безпеку для дитячого здоров'я. Для фарбування тканин застосовуються нетоксичні та стійкі до линяння фарби.

 • Відповідність погодним умовам

  Сучасні наповнювачі та технологічні тканини забезпечують курткам та комбінезонам здатність протистояти волозі, низьким температурам, пронизливому вітру.

 • Зносостійкість

  Всі куртки та комбінезони виготовлені з довговічних високоякісних матеріалів, які дуже прості у догляді.

руки в кишенях
 • Якісне пошиття

  Вивірений крій, рівні рядки та міцні нитки, відсутність швів, що натирають шкіру.

 • Комфорт

  Фасони, підібрані дизайнерами, роблять верхній одяг Bembi одяг зручним. Він легкий та вільний, дозволяє дитині не обмежувати себе у рухливих іграх. Матеріали «дихають», відводять вологу від тіла, перешкоджають парниковому ефекту і створюють приємне відчуття сухого тепла.

 • Привабливий дизайн

  Створюючи колекції верхнього одягу, дизайнери орієнтуються на актуальні модні тенденції. Більшість речей для діток від 104 розміру є зменшеними аналогами дорослих луків, тому в такому одязі дитина почувається впевненою і самодостатньою.

руки в     кишенях

В новій колекції також представлені моделі з мембранної тканини. Мембрана пропускає вологу, що віддає тіло, і захищає від води й вітру ззовні, шкіра при цьому залишається сухою та краще зберігає тепло. Тому для комфорту дитини не потрібна велика кількість утеплювача. Такий одяг найкраще підходить для активних зимових видів спорту. Ці моделі надзвичайно зносостійкі та легкі у догляді. Універсальний дизайн, кольорова палітра і прекрасний стан речей протягом років дозволяють передавати одяг від дитини до дитини у сім’ї.

дитина в куртці
руки на зимовій куртці
динита в комбезі

Найзручніший верхній одяг для дітей до 1 року - це цільні комбінезони та конверти. Вони повністю захищають малюків від вітру, не дозволяють їм замерзнути. Такі предмети дитячого гардеробу максимально функціональні, їх легко надягати і знімати, що гіпер важливо в цьому ніжному віці.

дитина в зимовій куртці

Для найменших діток, що вже ходять - ефектні комплекти з напівкомбінезонів та курток.

медаль

23 роки на ринку

Досконально знаємо потреби клієнтів і Світові тренди

медаль

Широкий асортимент

Від народження до підліткового віку

медаль

Високоякісні технологічні матеріали

Гарантія якості постачальників, перевірених часом

медаль

Made in Ukraine

Пишаємось якістю речей українського виробництва

У кожну річ ми вклали свою любов, бо хочемо, щоб фраза «Made in Ukraine» звучала ще більш гордо.