Про нас

За 20 років компанія Bembi пройшла шлях від пошиття «на дому» до сучасного потужного підприємства зі своїми стійкими каналами продажів, власною мережею брендових магазинів і закордонним представництвом.


Завдяки власній мережі брендових магазинів та участі в українських і міжнародних виставках, ми добре знаємо кінцевого споживача і, орієнтуючись на нього, створюємо колекції, які вичерпно задовільняють попит. Зараз над створенням колекцій під керівництвом артдиректора працює команда з 10 дизайнерів України та Польщі, величезний експериментальний цех та висококваліфікована команда технологів і конструкторів.


Оскільки користувач нашого продукту — це маленька дитина, ми дуже прискіпливо ставимось до якості сировини та всіх матеріалів, з яких виготовляється одяг. Для принтів, наприклад, ми використовуємо стійкі безпечні фарби, що не містять важких металів.


Всі тканини, які ми використовуємо, відповідають стандарту Oeko-Tex Standart 100. Це міжнародна система тестування та сертифікації виробів з текстильних матеріалів, яка встановлює обмеження на використання хімічних речовин.


Фурнітура для нашого одягу — безнікелева й теж сертифікована Oeko-Tex Standart. Замість нікелю використовується обробка «free». Вона має аналогічний сріблястий колір і не викликає алергічних реакцій при контакті зі шкірою дитини!


Основні складові успіху компанії — це кваліфікована згуртована команда та невпинне прагнення розвиватися. Наш великий колектив — інноваційні, творчі та активні професіонали, які захоплені своєю справою, для яких Work&Life — це органічне поєднання!


Основна ідея, якою керуються ВСІ в команді Bembi при створенні дитячого одягу — бажання бачити дітей радісними, допитливими, рухливими та грайливими. Адже Bembi одяг щасливих дітей.

Сертифікати
   Сертифікат швейний
   Сертифікат трикотаж
Новини
Urban Fun - лімітована осіння колекція
28.09.2021

Наші дизайнери створили для Ваших дітей, щось неймовірне.


Осіння Колекція 2021
23.07.2021

Осінь 2021 в Bembi - це дві капсульні колекції для хлопчиків та дві для дівчаток.  Одні з найважливіших принтів нашого підходу до створення колекції: багатофункціональність і універсальність моделей.

City Collection 2021
14.07.2021

Стильні тренди поєднала у собі осіння колекція City Collection 2021. Прості та легкі силуети моделей, натуральні тканини забезпечать комфорт та невимушеність. 

Капсула Dreamers. Лімітована літня колкція 2021.
27.04.2021

Dreamers – лімітована колекція літнього одягу, яка дуже відрізняється від основних колекцій стилем, кольоровою гаммою, набором тканин. Вона є відповіддю на сучасну потребу в комфортних, натуральних і одночасно вишуканих речах.

Капсула Summer Vibes. Літо 2021.
22.04.2021

Капсула Summer Vibes створена для хлопчиків та дівчаток.

Актуальні моделі в абсолютно новому виконанні, насиченою палітрою кольорів та особливою увагою до якості тканин і деталей!

Нова колекція Літо 2021 уже в продажу!
07.04.2021

Нова літня колекція Bembi створена з любов’ю до малюків і урахуванням вподобань та побажань наших постійних клієнтів!