Про нас

За 25 років компанія Bembi пройшла шлях від пошиття «на дому» до сучасного потужного підприємства зі своїми стійкими каналами продажів, власною мережею брендових магазинів і закордонним представництвом.


Завдяки власній мережі брендових магазинів та участі в українських і міжнародних виставках, ми добре знаємо кінцевого споживача і, орієнтуючись на нього, створюємо колекції, які вичерпно задовільняють попит. Зараз над створенням колекцій під керівництвом артдиректора працює команда з 10 дизайнерів України та Польщі, величезний експериментальний цех та висококваліфікована команда технологів і конструкторів.


Оскільки користувач нашого продукту — це маленька дитина, ми дуже прискіпливо ставимось до якості сировини та всіх матеріалів, з яких виготовляється одяг. Для принтів, наприклад, ми використовуємо стійкі безпечні фарби, що не містять важких металів.


Всі тканини, які ми використовуємо, відповідають стандарту Oeko-Tex Standart 100. Це міжнародна система тестування та сертифікації виробів з текстильних матеріалів, яка встановлює обмеження на використання хімічних речовин.


Фурнітура для нашого одягу — безнікелева й теж сертифікована Oeko-Tex Standart. Замість нікелю використовується обробка «free». Вона має аналогічний сріблястий колір і не викликає алергічних реакцій при контакті зі шкірою дитини!


Основні складові успіху компанії — це кваліфікована згуртована команда та невпинне прагнення розвиватися. Наш великий колектив — інноваційні, творчі та активні професіонали, які захоплені своєю справою, для яких Work&Life — це органічне поєднання!


Основна ідея, якою керуються ВСІ в команді Bembi при створенні дитячого одягу — бажання бачити дітей радісними, допитливими, рухливими та грайливими. Адже Bembi одяг щасливих дітей.

Сертифікати
   Сертифікат швейний
   Сертифікат трикотаж
Новини
Зимова Kолекція  2022-2023
25.11.2022
Зустрічайте нову колекцію зимового верхнього одягу від BEMBI сезону 2022-2023! Зима - час для веселощів і рухливих ігор на вулиці! Правильно підібраний одяг для дітей має величезне значення. Наша ціль – тепло та зручно одягти діток у будь-яку пору року. КУПИТИ Важливі для батьків критерії, яких ми дотримуємось при створенні ..
Патріотичні світшоти від ТМ "Бембі"
04.11.2022
STAND WITH UKRAINE серія світшотів для підняття патріотичного духу Український патріотичний одяг став символом сміливості і набув особливого значення! Наш прапор і сенси, які народжуються зараз в Україні майорять чи не в кожній країні Світу. А жовто-блакитний став найтрендовішим з усіх кольорів. Зустрічайте новеньку лінійку стильних світшотів від BEMBI для ..
Summer 2022
12.04.2022
Літо 2022 в Bembi - це дві капсульні колекції для хлопчиків та дві для дівчаток з 62го до 158го розміру...
NO RULES
02.02.2022

Лімітована весняна колекція NO RULES об'єднує в собі наймодніші кольорові та стилістичні тренди 2022 року. 

Запрошуємо на Baby Expo 2022
10.01.2022

Запрошуємо  відвідати наш демонстраційний стенд з моделями нових колекцій на  Міжнародному форумі товарів для дітей  "BABY EXPO"  в м. Київ за адресою: Броварський проспект, 15.

Urban Fun - лімітована осіння колекція
28.09.2021

Наші дизайнери створили для Ваших дітей, щось неймовірне.