Осіння Колекція 2021

Осіння Колекція 2021

Хлопчики:

GREENLAND (осінь 2021) Створюючи цю колекцію для хлопчиків, ми надихались естетикою і тваринним світом Гренландії! На світшотах, худі та лонгслівах зображена графіка з енциклопедичними малюнками та пізнавальними текстами про тварин найбільшого у Світі острова. Стримана кольорова гамма, класична смужка, лаконічний крій моделей роблять колекцію дуже схожою на одяг дорослих чоловіків. Всі моделі вдало поєднуються між собою, що дозволяє зекономити час і кошти, підібравши декілька луків у рамках однієї колекції.


LONDON PARTY (осінь 2021) Колекція для тих, хто віддає перевагу класичній гаммі кольорів для хлопчика: популярний синій двох відтінків, активний червоний, а також спокійний сірий меланж. Декор цієї колекції можна побачити з далекої відстані: виразна яскрава графіка з символами Лондону, великі надписи з поширеними фразами англійців. В моделях для найменших ми додали спокійний однотонний патерн з зображенням лондонських двоповерхових автобусів, який робить колекцію особливо стильною.


Дівчатка:

DOTS&GIRLS (осінь 2021) Колекція «Dots&Girls» для дівчаток виконана у неоромантичному стилі. Основа колекції — один із головних принтів наступного сезону, класичний і перевірений часом «polka dots». Великий чорний горошок на темнобірюзовому фоні в теплих трикотажних виробах ефектно поєднується зі спокійними дрібними крапочками на сукнях і лонгслівах з інтерлока. Романтичності образам додають кокетки, рюші та волани, які виглядають дуже стильно у трикотажі. Моделі вишукано оздоблені милими аплікаціями, вишивками й принтами. Колекція доповнена речами із дуже ніжного і приємного на дотик вельвету бежевого кольору. Куди б не пішла маленька красуня: на урочисту подію, чи щоденну прогулянку, вона буде виглядати особливою в одязі з колекції «Dots&Girls».


ABSTRACT (осінь 2021) Головний акцент колекції — яскравий абстрактний патерн на сірому меланжевому трикотажі, який чудово поєднується з однотонними тканинами у вивіреній гаммі природних кольорів. Абстрактні малюнки на одязі розвивають уяву малюків і надихають фантазувати, кожен раз придумувати нові образи. Колекція збагачена також анімалістичними мотивами в принтах і яскравим леопардовим патерном, виконаним у примітивному стилі. Вільний крій світшотів, теплі сукні оверсайз, подовжені худі, мʼякенькі вельветові штани й сарафани роблять колекцію надзвичайно привабливою для батьків, які піклуються про комфорт своїх донечок.