Нова колекція Літо 2021 уже в продажу!

Нова колекція Літо 2021 уже в продажу!

Нова колекція Літо 2021 уже в продажу! 

Нова літня колекція Bembi створена з любов’ю до малюків і урахуванням вподобань та побажань наших постійних клієнтів!

Ми дуже уважно проаналізували тренди, що чекають нас у 2021 і пропонуємо до вашої уваги 7 різних капсул для дівчаток і хлопчиків: тільки актуальні моделі у новому прочитанні з абсолютно  фантастичними палітрами кольорів та особливою увагою до якості тканин і деталей!

Ми постарались максимально урізноманітнити вибір, щоб батьки мали можливість підібрати  ідеальний літній наряд для своїх малюків, легко поєднуючи одяг в рамках капсули, яка припаде до душі!

Капсула «Bright Thing» дозволяє зібрати ідеальний літній гардероб модниці! Це сміливе поєднання спортивного стилю та квіткових принтів. Прості легкі силуети моделей, натуральні тканини забезпечують комфорт і невимушеність. Головний акцент капсули — яскравий квітковий патерн, який чудово поєднується з однотонними тканинами у вивіреній гаммі контрастних кольорів. Кожна річ заряджена енергією літнього сонця і квітів.Любов дітей до міфічної істоти єдинорога важко переоцінити. Патерн з єдинорожками та веселками на насиченому синьому тлі — основа капсули, яка майстерно доповнена зефірними рожевими патернами, однотонними ніжними тканинами з казковими принтами та вишивками, невагомим фатином.

Моделі доповнені цікавими фактурами тканин, такими як фатин, муслін. Капсула дає можливість підібрати наряд для будь-якої нагоди: від святкування дня народження найближчої подруги до щоденних прогулянок на дитячому майданчику.

Природні пастельні кольори та патерн з динозаврами — головна відмінність капсули «Little Dino». Вишукані комбінації натуральних тканин, лаконічні принти та вишивки з динозаврами, пришивні елементи та кишені роблять кожну річ унікальною. Вільні силуети та зручні фасони — основа капсули, яка ідеально підійде для рухливих хлопчиків.

Речі з капсули «Dinosaurs».  змінюють звичний спосіб життя на щоденну пригоду! Вільний крій футболок не обмежує свободу хлопчиків, які завжди знаходяться у активному русі. Елементи стилю pop-art в принтах, смілива палітра — від яскраво-жовтого кольору до камуфляжу з динозавриками в паттерні роблять речі надсучасними, підкреслюючи характер і індивідуальність кожного хлопчика.


Капсула  «Robots» поєднала в собі насичені літні кольори та яскраві принти із зображенням роботів. Контрастні комбінації тканин, яскраві принти та вишивки, пришивні елементи, патерн на сірому меланжі — усі ці деталі створюють яскравий образ активного малюка.


Колекція «Street Rock»  для старших хлопчиків — це виклик, бунтарський дух. Її стиль передбачає відсутність будь-яких правил і обмежень. Зручні футболки вільного крою та перевірені моделі практичних шортів — основа колекції для вуличних рокерів! Чорний і білий кольори поєднуються з яскравими контрастними принтами, які будуть доречні на кожен день.